KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5428263

nr 542 8263

Anders Heller

(f. 1904), Sverige

Etsning, Signerad Ander Heller, Dramaten, 31x24

Anders (Andor) Heller, svensk bildkonstnär född i Ungern 1904.

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 september 2008
kl 17:18:17

22/9 15:13:34 1      Vinnande bud

Anders Heller

Läs mer om Anders Heller